Mycie podwozia samochodu

Często można spotkać na różnych myjniach samochodowych usługę mycia podwozia samochodu. Rzadko jednak z niej korzystamy, jak się okazuje, a szkoda, gdyż spód naszego samochodu także domaga się od czasu do czasu porządnej kąpieli.
O ile mycie karoserii przeprowadzamy często szczególnie z pobudek estetycznych, to o podwoziu także nie powinniśmy zapominać. Dlaczego ?
Ano, z tego powodu, że sól czy różne inne środki chemiczne zawierające chlorki wapnia czy potasu, którymi posypywane są nasze drogi szczególnie przez okres zimowy źle wpływają na stan naszego podwozia. Dlatego po tym okresie mycie podwozia powinno stać się naszym nawykiem, jeśli oczywiście chcemy skutecznie zapobiegać korozji tej części samochodu.

Kiedy zamówić usługę mycia podwozia?
- Po okresie zimy
- Przed konserwacją u mechanika
- Po jeździe w grząskim terenie itp.

Nasza firma wykonuje tą usługę za pomocą specjalistycznej ruchomej lancy wjeżdżającej pod samochód. Wszelkie zakamarki jak również nadkola zostaną pod ciśnieniem porządnie umyte i wypłukane wodą.

Firma Stochel

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą poprzez nasz fanpage na facebooku.

POZNAJ NAS

Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych produktach firmy SONAX przeznaczonych dla CAR DETAILING , których proces kosmetyki dobrany jest tak aby efekt naszej pracy spełniał Państwa indywidualne oczekiwania, a dla wszelkich elementów samochodu był w pełni bezpieczny

SKONTAKTUJ SIĘ

Firma Stochel Adrian Stochel
43-200 Pszczyna
ul. Korfantego 10
tel: 32 447 03 73