POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Zapraszamy Cię serdecznie do odwiedzenia naszej strony jak również wizyty osobiście w naszym biurze aby zapoznać się z oferowanymi usługami w zakresie profesjonalnej pielęgnacji Twego samochodu takimi jak:

  • Codzienne utrzymanie czystości samochodu
  • Kompleksowe okresowe przywrócenie świeżości wnętrza poprzez usunięcie wszelkich dogłębnych zabrudzeń
  • Auto detailing czyli utrzymanie lub przywrócenie idealnego wyglądu samochodu oraz utrzymanie go przez dłuższy czas przy zastosowaniu zaawansowanych środków oraz specjalistycznych narzędzi.

macbook-namo

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG ?

Jesteśmy na rynku już od 1999 r. jako pierwsza myjnia ręczna w Pszczynie. Przez ten okres zgromadzone doświadczenie jak i umiejętności zdobywane codziennie w wykonywaniu naszego fachu, zaowocowały najwyższą jakością naszych usług. Możemy Państwu zapewnić pełną rzetelność i profesjonalizm naszych pracowników w wykonywaniu swojej pracy. Czyszczenie samochodów to dla nas pasja a nie obowiązek.

Masz pytania? Zadzwoń do nas na numer 32 447 03 73

Przejdź do kontaktu
Firma Stochel

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą poprzez nasz fanpage na facebooku.

POZNAJ NAS

Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych produktach firmy SONAX przeznaczonych dla CAR DETAILING , których proces kosmetyki dobrany jest tak aby efekt naszej pracy spełniał Państwa indywidualne oczekiwania, a dla wszelkich elementów samochodu był w pełni bezpieczny

SKONTAKTUJ SIĘ

Firma Stochel Adrian Stochel
43-200 Pszczyna
ul. Korfantego 10
tel: 32 447 03 73