O nas

Firmę Stochel otworzyliśmy w październiku 1999 roku jako pierwszą ręczną myjnię na terenie Pszczyny. Lata poświęcone gromadzeniu doświadczenia, jak i umiejętności w wykonywaniu tego fachu zaowocowały najwyższą jakością naszych usług. Profesjonalna ekipa firmy, która odznacza się rzetelnością i uczciwością zagwarantuje Państwu pełną satysfakcję. Dla nas bowiem to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Pracujemy od lat wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie firmy Karcher. Używamy środków renomowanych firm – niemieckich, angielskich i włoskich, posiadających certyfikaty ISO 9001 i wszelkie atesty, które zapewniają bezpieczeństwo Państwa samochodu. Do każdego mycia podchodzimy ze szczególną starannością i dbałością o najmniejszy detal, dzięki czemu Klienci wyjeżdżają od nas zadowoleni.

Dla Państwa wygody na każdą z usług można umówić się z wcześniejszym wyprzedzeniem na określony dzień oraz godzinę także telefonicznie.

Z myślą o oczekujących na samochód konsumentach stworzyliśmy przytulną poczekalnię. Można tu napić się kawy lub herbaty, popracować przy komputerze (dostępne Wi-Fi) lub obejrzeć telewizję. Dodatkowym atutem jest fakt, że cały obszar naszej działalności – stanowiska myjące, biuro, poczekalnia oraz parking objęte są monitoringiem, co zapewnia komfort i stanowi gwarancję bezpieczeństwa.

W naszej pracy kierujemy się następującymi wartościami:
- rzetelnością,
- punktualnością,
- fachowością,
- dokładnością oraz uczciwością.
- indywidualne podejście do konsumenta i doradztwo w zakresie Państwa wymagań i potrzeb.

Dzięki szerokiej gamie usług zaspokajamy wszelkie oczekiwania naszych Klientów. Specjalizujemy się w auto detailingu, czyli zaawansowanej kosmetyce samochodowej. Polega on na przywracaniu lub utrzymaniu idealnego stanu samochodu przy użyciu specjalistycznych produktów i akcesoriów zaprojektowanych i przeznaczonych oddzielnie do każdego z etapów. Pielęgnacja odnosi się zarówno do zewnętrznych jak i do wewnętrznych elementów auta.

Do tych usług zaliczamy:
- Bezpieczne mycie karoserii
- Dekontaminacja karoserii oraz felg
- Renowacja lakieru
- Renowacja kloszy
- Powłoki ochronne- lakieru, tworzyw sztucznych, skóry, materiału, felg
- Woski carnauba
- Gruntowne czyszczenie i konserwacja wnętrza samochodu
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz szeroką gamą usług związanych ze „sztuką pielęgnacji auta”.

Serdecznie zapraszam Adrian Stochel

Firma Stochel

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą poprzez nasz fanpage na facebooku.

POZNAJ NAS

Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych produktach firmy SONAX przeznaczonych dla CAR DETAILING , których proces kosmetyki dobrany jest tak aby efekt naszej pracy spełniał Państwa indywidualne oczekiwania, a dla wszelkich elementów samochodu był w pełni bezpieczny

SKONTAKTUJ SIĘ

Firma Stochel Adrian Stochel
43-200 Pszczyna
ul. Korfantego 10
tel: 32 447 03 73