Usuwanie naklejek i winiet z karoserii i wnętrza

Często spotykamy się z próbami ściągnięcia metodami domowymi różnych winiet z szyb lub naklejek z karoserii.

Winiety najczęściej są tak wyprodukowane, aby ściągnięcie i ponowne założenie ich w innym samochodzie nie było możliwe. Często rozrywają się i pozostawiają klej na szybie.  Niestety nie możemy ich pozostawiać tam po terminie ważności, gdyż grozi nam to mandatem. Często także, w wypadkach, gdy ktoś „dużo” podróżuje zaczyna brakować na nie miejsca.

Natomiast naklejki, czyli wszelkie reklamy i opisy dodawane przez nas samych na lakierze samochodu, z upływem czasu twardnieją a często też wysychają. Możemy to zaobserwować przy pękaniu naklejki oraz blaknięciu, co oczywiście bardzo pogarsza jej wizerunek. Wtedy postanawiamy ją zdjąć. Niestety oderwanie jej nie jest takie proste. Żadnych ostrych narzędzi nie możemy użyć gdyż niszczymy powłokę lakieru. Środków rozpuszczających te produkty także nie ma. Więc pozostaje jedynie żmudna i czasochłonna dłubanina lub zlecenie tej usługi naszej firmie.

Za pomocą specjalistycznych urządzeń oraz środków chemicznych stworzonych do tych prac, winiety i naklejki z pojazdu zostają przez nas usunięte, bez jakiegokolwiek uszczerbku Państwa samochodu.

Firma Stochel

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą poprzez nasz fanpage na facebooku.

POZNAJ NAS

Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych produktach firmy SONAX przeznaczonych dla CAR DETAILING , których proces kosmetyki dobrany jest tak aby efekt naszej pracy spełniał Państwa indywidualne oczekiwania, a dla wszelkich elementów samochodu był w pełni bezpieczny

SKONTAKTUJ SIĘ

Firma Stochel Adrian Stochel
43-200 Pszczyna
ul. Korfantego 10
tel: 32 447 03 73