Renowacja lakieru

Jeżeli pragną Państwo odświeżyć wygląd samochodu, przywrócić blask i głębię koloru, usunąć defekty takie jak wżery, zmatowienia oraz rysy - serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Renowacja lakieru jest złożonym procesem, którego zadaniem jest przywrócenie zniszczonej powłoce lakieru stanu jak najbardziej zbliżonego do wyglądu nowego, salonowego.

Renowacja lakieru to nie jest tzw. „polerka”.

Renowacja to proces złożony i czasochłonny. Każdy element karoserii jest traktowany indywidualnie pod względem zastosowania odpowiedniej technologii i narzędzi. W czasie pracy, element jest mierzony elektronicznym miernikiem lakieru, aby praca na nim była bezpieczna i efektywna. Proces renowacji odbywa się przy najmniejszej ingerencji w strukturę powłoki lakierniczej. Jedyne co ogranicza nas w przeprowadzeniu pełnej korekty to grubość lakieru samochodowego.

Po renowacji nie pozostają hologramy, smugi czy kółka polerskie jak bardzo często ma to miejsce po tzw. polerkach.  Przy renowacji lakieru wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie past jak i padów polerskich. Pracujemy na maszynach najwyższej klasy FLEX i RUPES.

Renowację podzieliliśmy na trzy grupy aby łatwiej zobrazować Państwu procesy naszej pracy.

1.    Odświeżenie lakieru
Usługa kierowana dla powłok lakieru zadbanych, lekko zniszczonych.
Celem jest poprawa wyglądu, odświeżenie koloru lub przygotowanie pod powłokę ochronną. To proces typowo kosmetyczny.
Czas usługi około 1 dnia.

2.    Renowacja lakieru
Usługa kierowana dla powłok lakieru kilku letnich lub zniszczonych.
Polega na usunięciu drobnych kolistych rys, hologramów, wyciągnięciu głębi koloru, poprawy gładkości, zniwelowaniu zmatowień oraz wydobyciu blasku. Jeżeli grubość lakieru pozwala usuwamy rysy głębsze lub dokonujemy retuszu lakieru mającego na celu optyczne zmniejszenie tych rys.
Czas usługi około 2-3 dni.

3.    Korekta lakieru
Usługa kierowana dla najbardziej wymagających lub bardzo zniszczonych powłok lakieru.
Proces odnowy składa się z kilku etapów i jest bardzo czasochłonny. Zakres prac ma na celu uzyskanie efektu optycznego najbardziej zbliżonego dla lakieru fabrycznie nowego.
Czas usługi około 5-7 dni.


Po przeprowadzeniu powyższych prac zachęcamy do zabezpieczenia lakieru powłokami ochronnymi aby utrzymać na dłużej uzyskany efekt.

Firma Stochel

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą poprzez nasz fanpage na facebooku.

POZNAJ NAS

Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych produktach firmy SONAX przeznaczonych dla CAR DETAILING , których proces kosmetyki dobrany jest tak aby efekt naszej pracy spełniał Państwa indywidualne oczekiwania, a dla wszelkich elementów samochodu był w pełni bezpieczny

SKONTAKTUJ SIĘ

Firma Stochel Adrian Stochel
43-200 Pszczyna
ul. Korfantego 10
tel: 32 447 03 73